Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.04.2019 12:26
Avengers: Endgame spoilery w sieci
1834V

Spoilery z Avengers: Endgame latają po Sieci

Avengers: Endgame do kin trafi już 24 kwietnia. W Sieci pojawiły się jednak spoilery w formie wideo, które zdradzają parę ważnych informacji.

Spoilery z Avengers: Endgame to coś, czego większość ludzi chce uniknąć przed kinową premierą jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Ten w kinach debiutuje już 24 kwietnia, więc jeszcze trochę musimy poczekać.

Disney+ w szczegółach. Data premiery, cena i produkcje – Kapitan Marvel i The Simpsons na start!

W Sieci pojawiły się jednak spoilery z Avengers: Endgame, które pochodzą z jednego z krajów arabskich. Na prawdopodobnie zamkniętym pokazie filmu, ktoś zagrał smartfonem scenki i udostępnił je po złączeniu w jeden filmik w serwisach społecznościowych.

Trwający ponad 2 minuty materiał wideo prezentuje dosyć ważne sceny i natrafić można na niego głównie w serwisie Twitter pod hasztagiem #AvengersEndgame. Jeśli więc chcecie uniknąć spoilowania sobie seansu, radzimy dodać go do listy wyciszonych. Materiał wideo pojawia się również na Reddicie.

Avengers: Endgame jest końcem aktualnej fazy Marvel Cinamatic Universe, gdzie pozostali przy życiu bohaterowie chcą pomścić swoich towarzyszy po tym, jak zniknęli z powodu Thanosa. Jak potoczą się ich losy, dowiemy się od 24 kwietnia, gdy do kin trafi Avengers: Endgame.

[Aktualizacja #1]

Już jest! Nasza recenzja:

Źródło: Twitter

Tagi: Avengers: Endgame