Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.04.2019 16:10
John Wick w deszczu
4372V

John Wick 3. Ian McShane twierdzi, że John Wick wciąż nie powiedział ostatniego słowa

Już niedługo będziemy mogli wybrać się do kin na trzecią część przygód Johna Wicka. Ian McShane uważa, że nie będzie to zwieńczenie przygód tragicznego bohatera. 

Choć nigdy nie zostało to wprost powiedziane, wiele osób twierdzi, że John Wick będzie trylogią. Nie tak dawno reżyser filmu, Chad Stahelski zapowiedział, że powstanie kolejnych części będzie zależne od zapotrzebowania fanów. 

John Wick 3 na wystrzałowym zwiastunie. Keanu Reeves w akcji

Temat ewentualnych kontynuacji poruszył także Ian McShane, czyli aktor, który w filmie świetnie odgrywa rolę Winstona, zarządcy nowojorskiego hotelu. Zapytany, czy chciałby za 10 lat zobaczyć odnowioną wersję Johna Wicka, odpowiedział:

O Boże! Najprawdopodobniej za 10 lat John Wick wciąż będzie trwał. Nigdy nie wiadomo, może Keanu poprowadzi hotel? Nadchodzący film pomoże lepiej poznać wykreowany świat. Będzie więcej o High Table, dowiecie się nowych rzeczy o Wicku, jego pochodzeniu, o czymkolwiek! Świat się rozrasta. Tylko diabeł wie, co stanie się następnym razem!

Ciężko powiedzieć, jaką rolę miałby odgrywać po latach Keanu Reeves. Mówi się, że jest nieśmiertelny, a od pierwszej części filmu wcale się nie zmienił. Być może, będąc w wieku 64 lat, weźmie przykład ze swojego starszego kolegi, Stallone'a i wciąż będzie aktywnym aktorem w filmach akcji. 

Film John Wick 3 trafi do kin już 16 maja. Tego dnia najprawdopodobniej przekonamy się, jaka przyszłość czeka zabójcę. 

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2470286/john-wick-3-star-thinks-franchise-could-continue-for-another-10-years

Tagi: John Wick john wick 3 Parabellum