SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 17:52
John Wick 3 główny bohater
1434V

John Wick 3 na wystrzałowym zwiastunie. Keanu Reeves w akcji

Miłośnicy kina akcji muszą szykować wolny czas na premierę „John Wick 3: Parabellum” . Nadciągająca opowieść została zaprezentowana na pełnym akcji zwiastunie, na którym Keanu Reeves prezentuje sztukę rzucania nożami.

17 maja odbędzie się premiera „John Wick 3: Parabellum”. Film został właśnie zapowiedziany nowym materiałem wideo, który w świetny sposób zapowiada akcję. Za produkcję odpowiada Chad Stahelski, czyli autor dwóch poprzednich przygód Johna.

HBO GO wkrótce otrzyma hity. Gra o Tron 8, Mission Impossible Fallout, Disaster Artist i więcej

John Wick 3: Parabellum” pewnie nie będzie rewolucją w serii, ale odnoszę wrażenie, że akurat tym razem właśnie na to liczą fani. Mnóstwo akcji, porządne walki, sporo strzelania i skromna fabuła, która pozwoli głównemu bohaterowi na wykonywanie kolejnych efektownych akcji.

Mimo to muszę przyznać, że opowieść z „John Wick 3: Parabellum” zapowiada się naprawdę nieźle, ponieważ główny bohater musi teraz zmierzyć się z wieloma agentami. John złamał główną zasadę zabijania na terenie Hotelu Continental, więc wyznaczono za jego głowe okrągłe 14 mln dolarów.

W „John Wick 3: Parabellum” wystąpią: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Saïd Taghmaoui, Jerome Flynn, Jason Mantzoukas, Tobias Segal, Boban Marjanovic, Anjelica Huston i Ian McShane.

Tagi: film John Wick 3 John Wick: Chapter 3 - Parabellum trailer zwiastun