Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2019 13:52
Days Gone premiera
2588V

Days Gone z recenzjami przed samą premierą

Pierwsi dziennikarze już mają szansę sprawdzać Days Gone. Zainteresowani potrzebują sporo czasu na dokładne zapoznanie się z produkcją, więc w tej sytuacji recenzje pojawią się przed samą premierą.

W kwietniu nie możemy narzekać na brak ciekawych premier, a jedną z najważniejszych produkcji jest bez wątpienia Days Gone. Gra Sony Bend zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i zaprowadzi graczy do wielkiego, otwartego świata.

Świrusy to nie zombie! Poznajcie główne zagrożenie świata Days Gone

W Sieci pojawiły się konkrety dotyczące recenzji Days Gonedziennikarze podzielą się swoimi wrażeniami dokładnie 25 kwietnia o godzinie 14:01. Będzie to też moment, w którym przeczytacie nasze wrażenia z produkcji Sony Bend.

Gra będzie dostępna już następnego dnia, więc bez najmniejszego problemu zdążycie wyskoczyć do sklepów po swoje kopie. Japończycy tym razem nie zdecydowali się na zaoferowanie tekstów na kilkanaście dni przed debiutem – taką sytuację widzieliśmy w przypadku God of War (2018).

Warto oczywiście wspomnieć, że Days Gone zapewni około 30 godzinną historię, a w ostatnich dniach nie mogliśmy narzekać na brak ciekawych materiałów – Sony pokazało nowy fragment rozgrywki oraz klimatyczną reklamę. Zapraszamy oczywiście do ostatniego konkursu, dzięki któremu możecie zgarnąć PS4 Pro!

Źródło: https://gamingbolt.com/days-gone-reviews-will-go-live-on-april-25

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment