Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2019 16:00
Heros Days Gone
2262V

Days Gone na nowej rozgrywce. W grze zmierzymy się z grupami 500 świrusów

Days Gone jest jedną z najważniejszych produkcji najbliższych tygodni dla posiadaczy PlayStation 4. Gra debiutuje wyłącznie na sprzęcie Sony i najnowsze informacje dotyczące gry potrafią zachęcić do sięgnięcia po najnowszy tytuł Sony Bend.

Sony chce mieć pewność, że gracze będą gotowi na starcia z ogromnymi grupami bestii w Days Gone. Świrusy (oficjalna nazwa!) potrafią wspólnie działać, by mieć pewność, że poradzą sobie z niedobitkami.

Świrusy to nie zombie! Poznajcie główne zagrożenie świata Days Gone

Days Gone zapewni graczom rozbudowaną opowieść, która przyciągnie graczy przed ekrany telewizorów na przynajmniej 30 godzin. Podczas historii trzykrotnie natrafimy na gigantyczne grupy rywali – świrusy łączą się w stadach od 50 do 500 bestii.

Gra oferuje otwarty świat, w którym napotkamy ponad 40 hord o różnej wielkości, ale co ciekawe – jeśli wybijemy 200 z 300 rywali, a później wrócimy w to miejsc,e to trafimy wyłącznie na 100 oponentów. Autorzy nie zdecydowali się na odradzanie przeciwników.

W Days Gone znajdziemy trzy różnorodne style walki – możemy ubijać rywali po cichu, bawić się w typowego Rambo lub po prostu korzystać z planowania i wykorzystywać lokacje do odpowiedniego opanowania akcji.

Źródło: https://gamingbolt.com/days-gones-hordes-will-be-persistent-can-have-up-to-500-freakers

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment

Nie przegap