Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2019 15:57
Days Gone bohaterowie
1733V

Days Gone na klimatycznej reklamie. Komu poświęcisz ostatnią kulę?

Sony opublikowało właśnie kawał klimatycznego materiału z Days Gone. Wydawca przedstawił spot, który ozdobi bloki reklamowe i sprawi, że wielu graczy sięgnie pod koniec miesiąca po portfel.

W 2019 roku nie brakuje mocnych premier, ale Days Gone będzie pierwszą, dużą produkcją na wyłączność Sony przygotowywaną przez wewnętrzne studio japońskiej korporacji. Za tytuł odpowiada Sony Bend, które wcześniej pracowało nad między innymi marką Syphon Filter.

Świrusy to nie zombie! Poznajcie główne zagrożenie świata Days Gone

Sony najwidoczniej rozpoczyna ostatni etap promocji Days Gone. Gra zawędruje na półki sklepowe 26 kwietnia i już wkrótce w telewizji zobaczycie poniższy spot, który potwierdza jedno – w przygodzie Deacona St. Johna każda kula będzie miała ogromne znaczenie.

W Days Gone trafimy do zniszczonego świata, gdzie nie tylko będziemy mierzyć się z zarażonymi świrusami, najróżniejszą zwierzyną lub nawet ze zwykłymi ludźmi, którzy zdecydują się za wszelką cenę ratować swój tyłek.

Jesteśmy na to gotowi? Pierwsze opinie dotyczące Days Gone powinny zawędrować do Sieci w niedalekiej przyszłości. Warto pamiętać, że Sony Bend stawia na wielki świat oraz rozbudowaną historię.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment