SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 14:30
Bohater Ghost of Tsushima
1525V

Ghost of Tsushima zadebiutuje w 2019 roku? Data premiery przedstawiona przez Szwedów

Sony nadal czeka z pełną prezentacją nowości zmierzających na PlayStation 4 w kolejnych miesiącach. Zdaniem jednego ze szwedzkich sklepów, niespodzianką na 2019 roku jest Ghost of Tsushima i tytuł ma trafić na rynek w drugiej połowie roku.

Na PlayStation 4 wciąż zmierzają fantastyczne gry, które podkręcą sprzedaż konsoli i pozwolą nam uczestniczyć w niezapomnianych opowieściach. Jednym z takich tytułów jest Ghost of Tsushima, ale Japończycy wciąż nie zdradzają konkretnego terminu wydania produkcji.

Ghost of Tsushima. Współcześni samurajowie pomagają przy produkcji gry

Dość niespodziewanie temat premiery poruszył Spelbutiken. Pracownicy szwedzkiego sklepu są przekonani, że Ghost of Tsushima trafi na rynek 30 sierpnia – nie jest to typowy placeholder (to byłby 31 sierpnia), a jednocześnie jest to piątek, czyli dobry moment na dużą premierę.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak warto zwrócić uwagę, że zdaniem Sony – Ghost of Tsushima zadebiutuje szybciej niż wielu mogło początkowo sądzić. Gra została ujawniona w 2017 roku i za tytuł odpowiada Sucker Punch – są to twórcy serii inFamous.

Należy na pewno zaznaczyć, że aktualnie nie zobaczyliśmy za wielu materiałów z Ghost of Tsushima. Pozycja została pokazana na ubiegłorocznym E3, jednak w tym roku Sony nie planuje konferencji w Los Angeles... Choć w Sieci wciąż pojawiają się plotki, według których firma planuje mniejsze show, na którym poznamy wszystkie plany korporacji na następne miesiące.

Źródło: https://www.gamesradar.com/ghosts-of-tsushima-release-date-potentially-leaked-by-retailer-listing

Tagi: Ghost of Tsushima sony Sucker Punch