Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.04.2019 10:04
aktualizacja Sea of Thieves
947V

Sea of Thieves świętuje urodziny. Pokaz nowej zawartości

Sea of Thieves ostatnio świętowało pierwsze urodziny. Ekipa Rare kończy prace nad rocznicową aktualizacją, która w opinii wielu sprawia, że tytuł wart będzie wreszcie uwagi.

Krótko po premierze Sea of Thieves wydawało się, że Rare wtopiło kolejny raz. Mało zawartości i taka sobie rozgrywka powodowały odpływ graczy. Poza nielicznymi przypadkami nad wyraz wiernych osób, które grze dawały nawet GOTY, mało kto chciał w to grać.

Microsoft na E3 2019 z grubymi hitami i nową generacją. Wyciek planów korporacji

I gdy już niektórzy kupowali trumny, Sea of Thieves ożyło na Twitchu, co przełożyło się w dłuższej perspektywie na wzrost zainteresowania ze strony graczy. Oczywiście pomogły w tym kolejne aktualizacje wydawane przez Rare.

Kolejną, tym razem największą z okazji rocznicy, dostaniemy już wkrótce. Sea of Thieves wzbogaci się wtedy m.in. o kampanię dla jednego gracza, którą redakcja Eurogamera określiła mianem połączenia Goonies i Indiany Jonesa.

Co poza tym? Tryb Areny, czyli PvP dla 20 graczy w dwóch drużynach po 10 osób. Niektórzy ucieszą się z opcji łowienia ryb, które potem będziemy mogli przyrządzić i zjeść. Doczekamy się także ulepszeń statku, które podniosą jego siłę ognia.

Aktualizacja na ten moment zaplanowana została na 30 kwietnia tego roku.

 

Tagi: Microsoft Game Studios pc rare Sea of Thieves wideo Xbox One