Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.04.2019 09:52
główny bohater Vampyra
512V

Twórcy Vampyra kontynuują współpracę z dotychczasowym wydawcą

Dontnod, ekipa odpowiedzialna m.in. za Vampyr pochwaliła się przedłużeniem partnerstwa z Focus Home Interactive.

Vampyr to jedna z ciekawszych gier tej generacji. Nie jest to co prawda hit rozmiaru AAA, ale w średnim segmencie gatunku RPG błyszczy. Za jakością, poszła też sprzedaż. Do tej pory ponad milion graczy skusiło się na ten tytuł.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zapewni długą historię. Twórcy potwierdzili czas gry

Dontnod już wcześniej przejawiało zainteresowanie dalszą współpracą z wydawca gry - Focus Home Interactive. Dzisiaj oficjalnie poinformowano, że partnerstwo tych dwóch firm zostało przedłużone. W informacji prasowej mowa o zupełnie nowej produkcji.

Nie wiemy, czy będzie to kontynuacja Vampyra, czy coś zupełnie nowego. Studio i wydawca zdradzają jednak, że będzie to najambitniejszy projekt w ich portfolio. Na tej umowie skorzysta zarówno wydawca, który wzmocni swoje portfolio, a także deweloper, który zapewnił sobie środki finansowe na nową grę.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto zagrać w Vampyra, to polecamy recenzję gry, w której pisaliśmy tak:

Najnowsze dzieło spod dłuta Dontnod Entertainment to bardzo solidne, ambitne RPG akcji z gęstym jak smoła klimatem, które powinno przypaść do gustu wszystkim graczom ceniącym dojrzałe tytuły napędzane mocnym scenariuszem, gdzie każdy wybór niesienie ze sobą duże konsekwencje w dalszej części zabawy.

Źródło: https://www.actusnews.com/fr/DONTNOD-ENTERTAINMENT/cp/2019/04/10/dontnod-entertainment-and-focus-home-interactive-announce-a-new-collaboration

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive