Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.04.2019 22:26
Red Dead Redemption z nowym trybem
1094V

Red Dead Online. Grabież nowym trybem zabawy

Tryb sieciowy w Red Dead Redemption 2 dorobił się dzisiaj świeżej aktualizacji, wprowadzającej nowy tryb zabawy.

Grabież to nowy tryb konfrontacji, wprowadzony do Red Dead Online. W tym module zasoby są bardzo ograniczone, w związku z czym trzeba ściśle współpracować w drużynie, by zgarnąć zapasy z centralnej części mapy i dotrzeć z nimi do swojej kryjówki.

Nowy tryb w Red Dead Redemption 2 na zwiastunie

"Oprócz zgarniania łupów ze środka mapy możecie też użyć sprytu i splądrować kryjówkę wroga. Uważajcie jednak, bo gdy macie łupy, jesteście widoczni dla wszystkich graczy. Utrzymujcie rdzenie zdrowia, wytrzymałości i Zabójczej precyzji na odpowiednim poziomie i korzystajcie z remediów, aby podkręcić swoje możliwości, zanim ruszycie po zapasy. Pamiętajcie też o kartach umiejętności Zabójczej precyzji, które oddziałują na całą drużynę, jak np. Skoncentrowany ogień, dzięki któremu Wasi sojusznicy zadawać będą więcej obrażeń, gdy aktywna jest Zabójcza precyzja".

Rockstar wprowadziło też do sklepów odzieżowych w Red Dead Online następującą odzież:

  • Kapelusz Owanjila
  • Marynarka Porter
  • Zdobione spodnie

Ponadto gracze o wysokich rangach mogą posiąść konie takie jak turkmeński, Missouri Fox Trotter i arabski już po osiągnięciu 40. rangi, a broszury do niestabilnego dynamitu, zapalającego śrutu, wybuchowej breneki, wybuchowej amunicji i strzał z dynamitem są dostępne od 60. rangi.

Tagi: red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two