Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.04.2019 16:02
Resident Evil Origins Collection z nową okładką
1072V

Resident Evil Origins Collection. Poznaliśmy okładkę wersji Nintendo Switch dla USA

Capcom poinformował w zeszłym roku, że plany studia zakładają wydanie gier z serii Resident Evil na Nintendo Switch. Dziś, dzięki stronie Amazona, poznaliśmy okładkę północnoamerykańskiej wersji "Origins Collection".

Resident Evil Origins Collection to zestaw składający się z dwóch kultowych, odświeżonych na potrzeby dzisiejszych konsol, części serii. W ubiegłym roku wydawcy zapowiedzieli wydanie kolekcji na Nintendo Switch.

Poznaliśmy ceny Resident Evil Remake, Resident Evil 0 i Resident Evil 4 na Switcha

Na rzeczony pakiet składają się Resident Evil HD (2015) oraz Resident Evil Zero HD. Obie są poprawionymi wersjami gier, kolejno z 1996 roku i 2002 roku. 

Pierwotnie Resident Evil Origins Collection ukazał się na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 na początku 2016 roku, więc port na Nintendo Switch ukaże się po ponad trzech latach od oficjalnej premiery. Jest to jednak świetna szansa na nadrobienie tytułu dla tych, którzy wciąż z tym zwlekali. 

Północnoamerykański oddział Amazonu przedstawił na swojej stronie okładkę fizycznego wydania pakietu. Nie różni się ona pod względem grafiki od wydań z innych urządzeń. Rzeczą, która natychmiast rzuca się w oczy jest natomist napis na dole opakowania. 

Głosi on, że pudełkowe wydanie zawiera wyłącznie kartridż z grą Resident Evil Zero HD. Jeśli chodzi o Resident Evil HD (2015), to będzie ona zamieszczona w postaci kodu umożliwiającego pobranie gry na konsolę. 

Północnoamerykańska okładka Resident Evil Origins Collection na Nintendo Switch

Tagi: Capcom Resident Evil HD (2015)