Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2019 20:12
Assassin's Creed: Origins w Humble Monthly Bundle
852V

Assassin's Creed: Origins w Humble Monthly Bundle. Znamy wszystkie gry z kwietnia

Organizatorzy Humble Bundle odsłonili karty z Humble Monthly Bundle. Gracze mogą szykować się na między innymi Assassin's Creed: Origins oraz pobierać całą ofertę z kwietnia.

Humble Monthly Bundle to specjalna oferta dla graczy na komputerach osobistych. Zainteresowani za 12 dolarów (około 46 zł) mogą otrzymają dostęp do paczek produkcji. Klienci kupują część gier w ciemno, ponieważ organizatorzy dopiero na początku miesiąca (w dniu opublikowania tytułów) przedstawiają wszystkie pozycje, ale jednocześnie sprzedaż na ten miesiąc jest zamknięta.

Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok) powstaje. Trafimy do czasów wikingów!

W rezultacie dzisiaj poznaliśmy Humble Monthly Bundle na kwiecień. W zasadzie najciekawszym tytułem wydaje się Mutant Year Zero: Road to Eden – gra została doceniona w ubiegłym roku. Tak prezentuje się pełne zestawienie:

Klienci mogą już składać zamówienia na Humble Monthly Bundle maj – w tym wypadku aktualnie znamy jedną grę. Gracze zagrają w Assassin's Creed: Origins! To kawał świetnej historii w wyjątkowym świecie, więc pewnie znajdą się chętni na przygodę.

Źródło: https://www.humblebundle.com/monthly

Tagi: Humble Bundle Humble Monthly Bundle