Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 15:45
Warhammer: Vermintide 2 postać
977V

Warhammer: Vermintide 2 Deluxe Edition zmierza w pudełkach na konsole

Fatshark i 505 Games potwierdziły bardzo pozytywną wiadomość. Sympatycy klasycznej dystrybucji otrzymają szansę kupienia Warhammer: Vermintide 2 w pudełkowej wersji. Nowe wydanie produkcji zmierza na konsole.

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutowało w marcu ubiegłego roku na komputerach osobistych, a w lipcu odbyła się premiera na Xboksie One. W połowie grudnia produkcja wylądowała na PlayStation 4 – za każdym razem tytuł Fatshark był dostępny wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Warhammer: Vermintide 2. Zapowiedziano nowy dodatek - Winds of Magic

Kooperacyjną pozycją postanowił zaopiekować się 505 Games. Wydawca potwierdził przygotowanie Warhammer: Vermintide 2 Deluxe Edition, które wyląduje na półkach sklepowych już 11 czerwca – w końcu otrzymamy możliwość kupienia gry w pudełku.

Warhammer: Vermintide 2 Deluxe Edition będzie zawierał podstawkę, rozszerzenia (Shadows over Bögenhafen, Back to Ubersreik), trzy ekskluzywne Heroic Deed, skórki Helmgart Heraldry Themed, statuetkę Sigmar Keep oraz ramkę dla profilu gracza.

Nie możemy tutaj mówić o wybitnej zawartości, ale pewnie propozycja skłoni graczy, którzy od dawna czekali na pudełkowe wydanie kooperacyjnego hitu od Fatshark. Warhammer: Vermintide 2 w swoim czasie zgarnęło oceny na poziomie 81-83%.

Tagi: Fatshark Warhammer: Vermintide 2