Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2019 13:42
Dante DMC5
1339V

Devil May Cry 5 bez cenzury, ale nie w Europie

Capcom zdecydował się odświeżyć Devil May Cry 5 i usunął cenzurę z wersji na PlayStation 4. Niestety, gracze w Europie nadal nie mogą spojrzeć na kuse ciało jednej z bohaterek.

Devil May Cry 5 zadebiutowało na rynku w ubiegłym miesiącu i jest to bez wątpienia jeden z dużych sukcesów Capcomu. Firma przygotowała jedną scenę, w której gracze mogą spojrzeć na nagie ciało, ale niestety na PlayStation 4 takie przyjemności zostały zasłonięte..

Kalendarz Gracza - Kwiecień 2019

Cenzura pojawiła się wyłącznie w zachodniej wersji gry na PlayStation 4, ale najwidoczniej producent zdecydował, że gracze dorośli do zobaczenia tyłeczka. Najnowsza aktualizacja do Devil May Cry 5 wprowadziła Bloody Palace, a jednocześnie usunęła poblask, przez który fani DMC nie mogli spojrzeć na piękną stronę jednej z postaci.

Sytuacja jest zabawna, ponieważ cenzurę zniesiono wyłącznie w Ameryce. W Europie nadal nasze oczy nie mogą być skalane takim widokiem... No chyba, że kupicie grę na Xboksa One, komputery osobiste lub zobaczycie poniższy film.

Ostrzegam przed małym spoilerem... A może nawet dwoma.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/04/devil_may_cry_5_removes_ridiculous_bum_censorship_on_ps4_but_not_in_europe

Tagi: Capcom Devil May Cry 5

Nie przegap