SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 22:30
RAGE 2 rywal
841V

RAGE 2 na wybuchowym zwiastunie. Gra zapewni dużo frajdy

Avalanche Studios i id Software przypominają światu o RAGE 2. Twórcy przygotowali wybuchowy zwiastun, który pewnie jest częścią żartów z okazji Prima Aprilis, ale materiał pozwala nam spojrzeć na spore możliwości głównego bohatera gry.

RAGE 2 wyląduje na półkach sklepowych już 14 maja. Gra pozwoli nam dość swobodnie eliminować przeciwników, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższy zwiastun. Główny bohater może skorzystać ze specjalnych mocy oraz gadżetów, by w efektowny sposób pozbyć się rywali.

Pokaz broni na nowym gameplayu z RAGE 2

W najnowszym zwiastunie RAGE 2 usłyszycie głos Tima Kitzrowa, którego możecie kojarzyć z NBA JAM – to on wypowiedział magiczne „BOOMSHAKALAKA”! Twórcy zapowiedzieli wrzucenie głosu mężczyzny do shootera – wystarczy wpisać tajny kod, by usłyszeć charakterystyczne słowa.

Jest to pewnie żart z okazji Prima Aprilis, jednak akurat w tym wypadku nie możemy specjalnie narzekać, ponieważ deweloperzy pozwalają spojrzeć na kawał przyjemnego materiału – RAGE 2 zapowiada się wybuchowo.

Pewnie nie każdemu spodoba się takie podejście do strzelanki, jednak sympatycy rodzimego Bulletstorm muszą ładować kontrolery, ponieważ RAGE 2 może zapewnić sporo przyjemnej zabawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios RAGE 2