Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 21:55
zwiastun i data premiery Domu z papieru 3
2131V

Dom z Papieru Sezon 3. Znamy datę premiery! Netflix pokazał zajawkę

Netflix opublikował zapowiedź premiery trzeciego sezonu „Dom z papieru”. Opowieść o złodziejach z Hiszpanii powróci już wkrótce i dzisiaj możemy spojrzeć na solidną zajawkę.

Już w ubiegłym roku Netflix potwierdził rozpoczęcie prac na planie trzeciego sezonu „Domu z papieru”. Firma pokazała materiał, który przygotował widzów na nową opowieść.

Gra o Tron. Ostatni sezon serialu na zajawce

Widzowie mogą aktualnie zobaczyć 13 odcinków pierwszego sezonu „Domu z papieru” oraz dziewięć epizodów kontynuacji. Obie historie są ze sobą połączone, ponieważ twórcy kontynuują wydarzenia i identyczną sytuację otrzymamy w przypadku trzeciej przygody.

Dom z papieru” powróci na Netflix już 19 lipca. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą zajawkę, która potwierdza losy niektórych bohaterów – złodzieje trafili na zasłużone wakacje, jednak ich spokój nie będzie trwał wiecznie. Możemy liczyć na sporo akcji!

W sumie zastanawia mnie jedno – jak wygląda sprawa z Profesorem. Czy mężczyzna trzyma w ryzach cały zespół i w odpowiednim momencie uruchomi swój kolejny, genialny plan? Aktualnie poznaliśmy go jako faceta przygotowanego na niemal wszystko.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery dom z papieru dom z papieru 3 Netflix serial