Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2019 08:35
Sekiro: Shadows Die Twice z nowym rekordem
2189V

Sekiro: Shadows Die Twice ukończone w 45 minut

From Software przygotowało wyjątkowo wymagającą produkcję, jednak już pierwszy gracz zdołał ukończyć Sekiro: Shadows Die Twice w mniej niż godzinę. Ostatni boss padł po niespełna 46 minutach.

W Sieci nie milknie dyskusja dotycząca poziomu trudności Sekiro: Shadows Die Twice. Wielu graczy uważa, że From Software przesadziło oferując wyjątkowo trudną grę, która nie wybacza najmniejszych błędów.

Sekiro: Shadows Die Twice – poradnik do gry

Z łatwością znajdziecie także komentarze graczy, którzy opanowali system przygotowany przez From Software, a teraz z uśmiechem na ustach próbują ukończyć Sekiro: Shadows Die Twice w jak najszybszym tempie.

Najnowszy speedrun to pokaz wyuczenia się produkcji na pamięć – świetne opanowanie tras, szybkie walki z bossami i omijanie niepotrzebnych pojedynków. Brzmi łatwo? Tylko na papierze, jednak już pierwszy gracz ukończył grę From Software w 45 minut i 50 sekund.

Nie każdy będzie mógł powtórzyć ten wyczyn, bo potrzeba do tego mnóstwa wolnego czasu, ale jeśli macie wolny weekend, to możecie zmierzyć się z poniższym wyzwaniem. W sumie można śmiało przypuszczać, że już wkrótce pojawią się lepsze rezultaty.

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice