Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2019 11:23
Assassyn 3 remaster
1766V

Assassin's Creed 3 Remastered na rozgrywce. Porównanie grafiki PS4 Pro vs. PS3

Twórcy Assassin's Creed 3 Remastered nie zmarnowali czasu. Gra wygląda znacznie lepiej od pierwotnej wersji i w dodatku deweloperzy znacząco poprawili płynność animacji. Sympatycy marki mogą szykować ukryte ostrza.

Assassin's Creed 3 Remastered zawędruje na PlayStation 4, Xboksa One oraz ponownie na komputery osobiste już jutro. Ubisoft w tym roku nie zaoferuje nowej odsłony serii o Asasynach, ale zainteresowani zapoznają się z odpicowaną Trójką.

Ubisoft na E3 2019

Assassin's Creed 3 Remastered już na papierze mógł zainteresować, ponieważ deweloperzy obiecali znaczące poprawienie jakości rozgrywki oraz oprawy. Gra zaoferuje rozdzielczość 4K ze wsparciem HDR, lepszą płynność animacji, a autorzy poprawili także modelowanie obiektów, renderowanie oparte na fizyce, oświetlenie, czy też właściwości materiałów. Kolejnym krokiem było dopracowanie rozgrywki – nowy interfejs, usprawniona ekonomia i kolejne funkcje pozwalające po cichu eliminować rywali.

Teraz możemy spojrzeć na pierwsze fragmenty rozgrywek i Assassin's Creed 3 Remastered wygląda bardzo dobrze. Tytuł zbiera także pozytywne opinie od dziennikarzy, więc możemy mieć pewność, że Ubisoft nie zawiódł.

Tutaj oczywiście nie możemy liczyć na jakość znaną z najnowszych odsłon, jednak warto zwrócić uwagę, że tytuł wygląda znacznie lepiej od wersji z poprzedniej generacji i co (pewnie dla wielu najważniejsze) działa płynniej.

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed 3 Remastered assassin's creed III Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap