Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2019 10:26
stormland bohater
982V

Stormland na zwiastunie. Insomniac Games promuje nową grę

Twórcy fantastycznego Spider-Mana wciąż romansują z wirtualną rzeczywistością. Deweloperzy kończą prace nad Stormland i z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun. Materiał został przygotowany z okazji targów PAX East.

W ubiegłym tygodniu Oculus przedstawił swoje nowego gogle do wirtualnej rzeczywistości. Jedną z produkcji, która ma wykorzystać pełną moc Oculus Rift S jest właśnie Stormland i gra została zaprezentowana na nowym zwiastunie.

Szczegóły Oculus Rift S

Stormland to produkcja w otwartym świecie przygotowana przez Insomniac Games. Znana ekipa współpracuje z Oculus Studios i opracowuje produkcję na wyłączność – w tytuł nie zagramy na PlayStation VR oraz HTC Vive.

W tej sytuacji, że Stormland zapozna się mniejsze grono graczy, ale na pewno nie można o tym tytule zapomnieć. Dzisiaj oglądamy kolejny zwiastun, na którym autorzy pokazują podróżowanie po wielkim świecie oraz walkę z napotkanymi przeciwnikami.

Nadal nie jestem przekonany, czy ekskluzywność w przypadku wirtualnej rzeczywistości to dobry pomysł, ponieważ mówimy tutaj o bardzo skromnym rynku, ale jak widać Oculus nie żałuje pieniędzy na własne przygody.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Stormland.

Tagi: Insomniac Games oculus Stormland