Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2019 19:30
Bulletstorm: Duke of Switch Edition
1283V

Bulletstorm: Duke of Switch Edition oficjalnie! Uznany shooter trafi na Nintendo Switch

Bulletstorm zawędruje na kolejną platformę. Twórcy przygotowują wersję na Nintendo Switcha, więc już wkrótce wykonamy efektowne combosy w każdym możliwym miejscu. Poznajcie szczegóły Bulletstorm: Duke of Switch Edition.

Bulletstorm to produkcja polskiego People Can Fly. Rodzima ekipa przygotowała efektowny shooter, który wyróżniał się na tle konkurencji humorem oraz podejściem do ubijania rywali – gracze mogą wykonywać combosy, dzięki którym zbierają punkty. Gra w 2011 roku wskoczyła na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste, a 2017 roku przygotowano edycję Full Clip, która wylądowała na PlayStation 4, Xboksie One i ponownie na PC.

People Can Fly pracuje nad bardzo ambitnym shooterem AAA. Square Enix pomaga

Dzisiaj mam ogromną przyjemność ogłosić kolejne wydanie. Bulletstorm: Duke of Switch Edition latem zawędruje na Nintendo Switcha i będzie to bez wątpienia kapitalna wiadomość dla wszystkich posiadaczy hybrydowej konsoli.

Sytuację skomentował Sebastian Wojciechowski, szef People Can Fly:

„Już od pierwszego pokazu najnowszej konsoli Nintendo wiedziałem, że chcę mieć na niej działającego Bulletstorma! Cały nasz zespół strasznie się nakręcił na ten sprzęt! W grze znajdziemy pełną zawartość trybu dla pojedynczego gracza oraz wszystkie DLC. Tak, Duke również wpadnie, by kopać tyłki i żuć gumę balonową!”

Gracze mogą liczyć na pełną zawartość, więc otrzymamy podstawę ze wszystkimi wcześniej wydanymi rozszerzeniami – śmiałkowie wcielą się nawet w Duke'a. Warto podkreślić, że nowa wersja jest przygotowywana we współpracy z ukraińskim studiem Dragon’s Lake. Zespół miał już okazję pomagać przy pracach nad takimi markami jak Mass Effect, The Division oraz Alan Wake.

Dodatkowe informacje dotyczące Bulletstorm: Duke of Switch Edition zostaną ujawnione w przeciągu następnych miesięcy.

Tagi: bulletstorm Bulletstorm: Duke of Switch Edition Electronic Arts People Can Fly / Epic Games