Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 09:50
Ruchome Piaski Netflix
1039V

Ruchome piaski na zwiastunie. Netflix promuje szwedzki serial

Netflix opublikował nowy zwiastun „Ruchomych piasków”. Platforma przypomina o pierwszym, szwedzkim serialu, który przedstawi losy uczennicy liceum oskarżonej o morderstwo.

Netflix systematycznie promuje własne produkcje . Platforma w ubiegłym roku zaoferowała wiele ciekawych filmów, seriali oraz dokumentów – firma w 2018 roku zaoferowała więcej tytułów Netflix Originals od pozycji zewnętrznych.

Neon Genesis Evangelion trafi na Netflix w czerwcu

Dzisiaj możemy spojrzeć na finalny zwiastun „Ruchomych piasków”. Jest to pierwszy, a pewnie nie ostatni, serial przygotowany przez Netflix w Szwecji. Produkcję reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem) – twórcy w tym wypadku inspirowali się książka o tym samym tytule. Bestseller Malin Persson Giolito został doceniony i zgarnął tytuł „Najlepszej Nordyckiej Powieści Kryminalnej” 2016 roku.

Serial jest zapowiedziany następującymi słowami:

„Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg - zwyczajna uczennica liceum - zostaje oskarżona o morderstwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.”

Miłośnicy kryminałów muszą pamiętać o premierze - „Ruchome piaski” trafią na Netflix już 5 kwietnia i w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami.

Tagi: Netflix ruchome piaski serial