Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 16:17
ID@Xbox Game Pass
1348V

[email protected] Game Pass to pokaz nowych gier zmierzających do usługi

Microsoft pokazał nowe produkcje zmierzające do Xbox Game Pass. Specjalne wydarzenie przygotuje klientów na nadciągające atrakcje i przygotuje zainteresowanych na nowe tytuły.

Gigant z Redmond systematycznie zaprasza graczy na programy z serii Inside Xbox, podczas których otrzymujemy wgląd w nowe gry zmierzające na Xboksa One. Na każdym odcinku firma poświęcała kilka minut na Xbox Game Pass, ale usługa potrzebuje osobnego wydarzenia.

Xbox One S All-Digital niemal oficjalnie. Konsola bez napędu z datą premiery

W ubiegłym tygodniu firma zapowiedziała [email protected] Game Pass. Będzie to specjalna transmisja, podczas której zobaczymy gry zmierzające do Xbox Game Pass od twórców third-party – jak wiadomo Microsoft od poprzedniej generacji współpracuje z niezależnymi deweloperami, a właśnie XGP jest idealnym miejscem do przedstawienia swoich pozycji szerokiej publiczności.

Microsoft może na [email protected] Game Pass potwierdzić również pierwsze gry z kwietniowej oferty Xbox Game Pass, więc impreza powinna zainteresować wielu naszych czytelników – w końcu XGP to najlepsza usługa dostępna na aktualnej generacji.

Nie otrzymaliśmy dotychczas większych przecieków dotyczących nowych tytułów przegotowanych dla Xbox Game Pass na kwiecień. [email protected] Game Pass zobaczycie poniżej. 

Tagi: Microsoft Xbox game pass xbox one