Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 11:20
Heros Path of Exile
2993V

Path of Exile w końcu dostępne na PlayStation 4. Twórcy rozdają DLC

Kapitalna wiadomość dla miłośników Path of Exile. Produkcja jest w końcu dostępna na PlayStation 4 i z okazji premiery zainteresowani mogą pobrać darmowe DLC. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Deweloperzy próbowali wrzucić Path of Exile już w ubiegłym roku na PlayStation 4, ale ze względu na małe problemy, zdecydowali się opóźnić premierę i dopracować tytuł. Na szczęście zespół zakończył najważniejsze prace nad grą i pozycja wylądowała na PlayStation Store.

Aktualizacja PlayStation Store - 26/03/2019

Path of Exile jest oczywiście darmowe – wystarczy wskoczyć do cyfrowego sklepu Sony, wrzucić grę na listę i następnie pobrać 9,27GB. RPG jest wciąż chwalony przez graczy z całego świata i to bez wątpienia jedna z perełek, w którą muszą zagrać miłośnicy marki Diablo.

Na PlayStation Store nie brakuje płatnych rozszerzeń do Path of Exile, dzięki którym możecie zgarnąć między innymi zestawy zbroi, kryjówki, efekty broni, portale, ramki społecznościowe, czy też punkty, ale autorzy zapewnili także „PlayStation Plus Bundle One”.

Jak sama nazwa wskazuje jest to darmowe rozszerzenie przygotowane dla subskrybentów PlayStation Plus – ten zestaw zawiera skórkę hełmu Infernal Skull i zwierzaka Fire Frog. Nie jest to oczywiście pakiet, który wpłynie na Wasze doświadczenie, ale przed rozpoczęciem przygody na pewno warto wskoczyć do sklepu i wrzucić dodatek na listę.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Grinding Gear Games Path of Exile

Nie przegap