Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 15:55
Morrowind logo
3199V

The Elder Scrolls III: Morrowind za darmo. Bethesda świętuje

Bethesda rozpoczyna świętowanie 25-lecia marki The Elder Scrolls. Na dobry początek gracze mogą pobrać za darmo kultowego Morrowinda w wydanie Game of the Year. Poznajcie konkrety.

Pod względem oprawy The Elder Scrolls III: Morrowind ma już najlepsze lata za sobą, jednak niektórzy gracze mogą zainteresować się nową ofertą Bethesdy. Pamiętajcie jedynie – promocja trwa do końca dnia, więc nie odkładajcie tych przyjemności na później.

Bethesda na E3 2019

Bethesda zaplanowała szereg atrakcji związanych z okrągłą rocznicą marki The Elder Scrolls. Na dobry początek firma zachęca do pobrania za darmo The Elder Scrolls III: Morrowind. Jesteście zainteresowani? Skorzystajcie z poniższej instrukcji:

  • Załóż konto na Bethesda.net
  • Zaloguj się i podaj kod TES25TH-MORROWIND
  • Pobierz grę z Bethesda.net

Szybko i pięknie? Pewnie niektórzy nie będą zainteresowani ofertą z powodu dodatkowej ikonki na pulpicie, jednak trzeba pamiętać, że Bethesda coraz śmielej zachęca graczy do swojej platformy, więc bardzo możliwe, że w kolejnych miesiącach firma zaoferuje w swoim sklepie liczne promocje.

The Elder Scrolls III: Morrowind trafił na rynek w 2002 roku. To dla wielu jedna z najlepszych produkcji z uniwersum TES.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: