Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 14:27
Samurai Shodown
839V

Samurai Shodown na rozgrywce z PS4 Pro. Znamy datę premiery

Ubiegłoroczna zapowiedź Samurai Shodown nie pobudziła tłumów sympatyków bijatyk, ale miłośnicy tego gatunku najwidoczniej muszą pamiętać o nadciągającej grze. Tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie w pierwszych zapowiedziach.

W ubiegłym tygodniu odbył się zamknięty pokaz Samurai Shodown (2019). W Londynie wybrani dziennikarze otrzymali dostęp do produkcji i właśnie minęło embargo na publikowanie materiałów oraz wrażeń z gry.

Lista gier EVO 2019

Pierwsze opinie na temat Samurai Shodown są wyjątkowo pozytywne. Twórcy oferują klasyczną bijatykę i będzie to bez wątpienia świetna wiadomość dla fanów serii. Zawodnicy mają swoje odpowiednie czucie, nie ma tutaj mowy o przypadkowych atakach, a każdy combos wymaga od graczy odpowiedniej wiedzy i przygotowania.

Te pozytywne słowa nie są przypadkowe. Do SNK w ostatnich latach wróciło wielu deweloperów, którzy w przeszłości dbali o bijatyki japońskiego studia. Zespół chce wrócić na szczyt i choć nie będzie to łatwe zadanie, to Samurai Shodown wygląda podobno naprawdę dobrze.

Warto podkreślić, że w Samurai Shodown otrzymamy 16 zawodników – 13 to powracające postacie, a kolejni bohaterowie mogą trafić do gry w późniejszym terminie dzięki DLC. Tytuł został przygotowany na Unreal Engine 4.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Samurai Shodown trafi do graczy w czerwcu – na początku odbędzie się premiera na PlayStation 4 oraz Xboksach One, a deweloperzy pracują również nad edycją na Nintendo Switcha, która zadebiutuje w późniejszym terminie.

Tagi: Samurai Shodown (2019) SNK