Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2016 17:31
Następne Call of Duty zostanie umiejscowione w Wietnamie? Czas na Sledgehammer Games
2954V

Następne Call of Duty zostanie umiejscowione w Wietnamie? Czas na Sledgehammer Games

Za kilkanaście dni rozpoczniemy zabawę na serwerach Call of Duty: Infinite Warfare, ale nie możemy zapomnieć, że Sledgehammer Games od wielu miesięcy pracuje nad kolejną odsłoną tej wielkiej serii. Według pierwszych plotek deweloperzy tworzą pozycję umiejscowioną w Wietnamie. 

Sledgehammer Games zostało założone w 2009 roku przez Glena Schofielda i Michaela Condrey. Studio pracowało z Infinity Ward przy Call of Duty: Modern Warfare 3, a już w 2014 roku wrzuciło na rynek własną opowieść Call of Duty: Advanced Warfare. Tytuł zebrał oceny na poziomie 84%.

Trzeba jednak wiedzieć, że deweloperzy jeszcze przed historią z egzoszkieletami pracowali nad... Call of Duty z podtytułem "Fog of War" lub "Vietnam". Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ według pierwszych przecieków, studio powróciło do porzuconego wcześniej projektu. Tymi plotkami podzielił się hiszpański IGN, który otrzymał informacje o pracach nad grą umiejscowioną w Wietnamie.

Nie możemy oczywiście aktualnie liczyć na jakiekolwiek potwierdzenie tych plotek, ale patrząc na sytuację z Battlefield 1 oraz nieprzychylne komentarze po zapowiedzi Call of Duty: Infinite Warfare, postawienie na przeszłość i znany motyw mogłoby pomóc marce Activision.

Warto oczywiście pamiętać, że sympatycy tej serii w Call of Duty: Black Ops mogli już na chwilę odwiedzić Wietnam.

Źródło: https://www.destructoid.com/rumor-the-next-call-of-duty-will-be-set-in-vietnam-392913.phtml

Tagi: Activision call of duty Sledgehammer Games vietnam

Nie przegap