Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 18:44
Tacoma za darmo
1253V

Tacoma za darmo!

Kolejna godzina i kolejna promocja. Zainteresowani mogą przez najbliższe trzy dni pobrać za darmo Tacoma. Tytuł w swoim czasie został doceniony przez wielu graczy.

Epic Games zachęca do Epic Games Store za pomocą Oxenfree, więc Humble Bundle oferuje Tacoma. Produkcja jest dostępna za darmo dla graczy na komputerach osobistych.

Oxenfree za darmo. Wkrótce pobierzemy The Witness

Tacoma zadebiutowała na rynku 2017 roku i propozycja była pierwotnie dostępna na komputerach osobistych oraz Xboksie One. Po kilku miesiącach odbyła się premiera wersji na PlayStation 4 - Sebastian Kasparek miał okazję zrecenzować edycję na konsolę Sony i podsumował swój tekst następującymi słowami:

„Tacoma to dzieło celujące w jasno określoną grupę odbiorców. Jeśli lubicie spokojniejszy charakter i bardziej przyziemne spojrzenie na tematykę sci-fi, to będziecie zadowoleni z odkrywania kolejnych warstw scenariusza. W innym wypadku nie ma co liczyć na jakiekolwiek emocje.”

Tacoma to bez wątpienia nietypowa gra, która jednak może zainteresować niektórych graczy. Dzisiaj nie musicie sięgać po kartę kredytową, by kupić produkcję, ponieważ tytuł jest dostępny na Humble Bundle.

Zainteresowani muszą wskoczyć na stronę, kliknąć „GET THE GAME”, zalogować się, a następnie wyrazić zgodę na wysyłanie wiadomości e-mail. W kolejnym kroku zostaniecie przerzuceni do biblioteki, z której możecie pobrać grę. Tytuł waży 2,6GB.

Tagi: Fullbright Company tacoma