Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 14:00
Battlefield 5 Firestorm
1320V

Battlefield 5 Firestorm. Battle Royale od DICE na pełnej prezentacji

DICE już w dniu ujawnienia Battlefield 5 zapowiedziało wrzucenie do gry trybu Battle Royale, ale deweloperzy potrzebowali dodatkowego czasu na dopracowanie rozgrywki. Dzisiaj otrzymaliśmy pełną prezentację Firestorm i możemy szykować się na zabawę.

Battle Royale to niezwykle popularny tryb rozgrywki, który trafia w zasadzie do niemal wszystkich gier. Najnowszy Battlefield musiał podążyć drogą konkurencji i bezpłatna aktualizacja wprowadzi do najnowszej odsłony Firestorm.

Battlefield 5 od 79 zł. Promocja na grę DICE

Tryb Batle Royale z Battlefield 5 otrzymał polski tytuł – „Burza Ognia” trafi do wszystkich posiadaczy produkcji DICE już 25 marca. Pliki pobierzemy oczywiście za darmo, więc nie musicie się obawiać o dodatkowy wydatek.

Burza Ognia wprowadza największą mapę w historii serii - Halvøj, z rozległym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża. Tryb obejmuje możliwość gry solo, duo lub w 4-osobowej drużynie.

Przedstawiony materiał zapowiada kawał przyjemnej rozgrywki – na początku zawodnicy (czteroosobowe ekipy) spadają na mapę, później szukają sprzętu i rozpoczyna się prawdziwa walka o przetrwanie.

W grze nie zabraknie pojazdów – DICE pokazuje jak w świetny sposób można wykorzystać nawet traktor... Ale warto zauważyć, że bez problemu skorzystamy również z helikopterów, łodzi, czy też klasycznych samochodów.

Po polu bitwy można poruszać się piechotą, pojazdami naziemnymi, a nawet przy użyciu helikoptera (po raz pierwszy w Battlefield V). Dostępny jest również pojazd-amfibia, a także... traktor.

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts