SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 17:27
Cuphead na Nintendo Switch
1210V

Cuphead, Darkwood, Stranger Things 3, My Friend Pedro i więcej. Nowe gry na Nintendo Switch

Nintendo ujawniło konkretne plany dotyczące nowych produkcji zmierzających na Nintendo Switcha. Na liście znajduje się między innymi Cuphead! Hit z Xboksa One zawędruje na konsolę Japończyków.

Nindies Showcase Spring 2019 właśnie zostało zakończone. Nintendo ujawniło zestaw produkcji zmierzających na Nintendo Switcha – na liście nie brakuje mocnych gier.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time jako gra multiplayer

Potwierdziły się plotki z końcówki ubiegłego miesiąca. Cuphead trafi na Nintendo Switcha i produkcja będzie dostępna już w kwietniu – będzie to na pewno świetna okazja do sprawdzenia gry, którą pokochali gracze na Xboksie One.

Na hybrydowej konsoli wyląduje także My Friend Pedro – pozycja oferuje świetną zabawę i propozycja będzie dostępna w czerwcu wyłącznie na Nintendo Switchu. Japończycy zagwarantowali sobie ekskluzywną, konsolową wyłączność.

Na Nindies Showcase Spring 2019 otrzymaliśmy również sporą ciekawostkę dla graczy-patriotów – klimatyczny Darkwood zmierza na Nintendo Switcha i premiera w tym wypadku odbędzie się w maju. Przerażająca opowieść powinna zostać ciepło przyjęta przez graczy na konsoli Big N.

Double Fine Productions opracowuje na Nintendo Switcha rogala w „post postapokalitycznym” świecie, w którym wcielimy się w bohatera przedzierającego się przez świat przepełniony stworami. Heros może mutować i w rezultacie zyskuje specjalne moce. RAD zadebiutuje latem.

Sporą ciekawostką było na pewno zaprezentowanie Stranger Things 3: The Game – oficjalna produkcja na podstawie trzeciego sezonu serialu platformy Netflix trafi na rynek już 4 lipca... W dniu premiery opowieści.

Potwierdzone gry:

 • Cuphead (18 kwietnia)

 • Overland (jesień) - Finji dostarcza nową grę od Adama Saltsmana, twórcy Canabalt. W tej turowej produkcji o przetrwaniu, gracze opiekują się grupą podróżników podczas post-apokaliptycznej podróży po Stanach Zjednoczonych.

 • My Friend Pedro (czerwiec)

 • Neo Cab (lato) - Fellow Traveller i Chance Agency oferują emocjonalną grę o przetrwaniu człowieka w świecie zakłóconym przez roboty.

 • The Red Lantern (2019) Timberline Studios – gracze będą walczyć o przetrwanie na mroźnej Alasce. Do naszej dyspozycji deweloperzy oddadzą pięć psów zaprzęgowych, a podczas rozgrywki zajmiemy się odpędzaniem niedźwiedzi, zostaniemy zmuszeni do walki z żywiołem i będziemy dbać o zwierzaki.

 • Deadwood (maj) - przerażająca opowieść na Nintendo Switch. Gra wykorzysta możliwości konsoli. 

 • Katana Zero (18 kwietnia) – platformówka akcji w stylu neo-noir, w której wcielimy się w zabójczego ninję. Bohater walczy, skacze, manipuluje czasem, a gracze muszą okiełznać dynamiczny gameplay.

 • RAD (lato) – trójwymiarowy rogal od Double Fine Productions, który zaprowadzi śmiałków do post-postapokaliptycznego świata. Bohater musi przemierzać tajemniczy, generowany losowo świat i walczyć z napotkanymi przeciwnikami. Interesującym elementem jest mechanika radioaktywnych toksyn wpływających na bohatera – postać otrzymuje nowe umiejętności.

 • Creature in the Well (lato) - hack-and-slash dungeon crawler inspirowany pinballem? Brzmi nieźle...

 • Bloodroots (lato)

 • Pine (sierpień) - Kongregate i Twirlbound oferują ekscytującą przygodę w otwartym świecie z pięknymi biomami do zbadania, zagadkami do rozwiązania i tajemnicami do odkrycia. Gracze wcielają się w Hue, odważnego bohatera, który jest ostatnim przedstawicielem plemienia ludzi z wyspy Albamare.

 • Super Crate Box (kwiecień) – gra trafi na Nintendo Switch z ekskluzywną, dwuosobową kooperacją.

 • Nuclear Throne (dostępny od dzisiaj) - znany tytuł w końcu na Nintendo Switch. Produkcja oferuje 12 bohaterów, 7 planet, 30 opcji mutacji oraz 120 broni.

 • Ultra Bugs (2019) – to pierwsza gra z kolekcji małych tytułów, które mają zapewnić świetną zabawę. W Ultra Bugs będziemy kontrolować statek i walczyć z licznymi przeciwnikami. Pokonując potwory bossów, gracze odblokowują DNA wroga, którego mogą użyć do dostosowania swojego statku.

 • Swimsanity! (lato) – Decoy Games oferuje zestaw sieciowych produkcji nastawionych na akcję, strzelanie i kooperację. W grze pojawi się 8 trybów i ponad 150 wyzwań.

 • Blaster Master Zero II (dostępny od dzisiaj) – oczekiwany od dawna sequel, który czerpie garściami z pierwowzoru i ma zapewnić wyjątkową zabawę fanom pierwszej części.

 • Stranger Things 3: The Game (4 lipca) – przygodówka w retro stylu, która poszerzy naszą wiedzę o świecie serialu platformy Netflix. Naszym zadaniem będzie walka ze złem jako jeden z 12 bohaterów.

 • Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda (wiosna) – połączenie dwóch wielkich światów. Bohaterowie Zeldy zmierzą się z wieloma przeciwnikami z Crypt of the NecroDancer.

Tagi: Cuphead Nindies Showcase Spring 2019 Nintendo nintendo switch