SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 15:05
Sekiro Shadows Die Twice główny boss
1316V

Sekiro: Shadows Die Twice w 4K. Początek historii oraz porównanie oprawy

Minęło pierwsze embargo na prezentacje materiałów z Sekiro: Shadows Die Twice. Dziennikarze zaprezentowali początek historii i w rezultacie możemy spojrzeć na materiał w 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Activision jednak zdecydowało się na zaprezentowanie wybranym redakcjom Sekiro: Shadows Die Twice przed premierą. Jutro pojawią się pierwsze recenzje, a dzisiaj możemy zerknąć na najnowsze urywki opowieści.

Sekiro zajmuje niewiele miejsca na dysku

Nie możemy narzekać na brak materiałów z Sekiro: Shadows Die Twice, ale dzisiejsza prezentacja powinna zaciekawić szerokie grono odbiorców. W końcu możemy spojrzeć na sam początek historii, który w dodatku przedstawia gameplay w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Rozgrywka pochodzi z wersji na PC i powinna zaciekawić wielu graczy wyczekujących na premierę. Ostrzegam przed małym spoilerem, jednak jeśli oglądaliście wcześniejsze zwiastuny Sekiro: Shadows Die Twice, to nie musicie się niczego obawiać.

Gameplay potwierdza dynamiczną rozgrywkę, w której nie brakuje fantastycznych i krwawych akcji. From Software choć zmienia kilka elementów względem swoich poprzednich hitów, to jednocześnie studio nie zapomniało o jednym – wymagającym poziomie trudności.

Gameplay początek: 

Porównanie oprawy - PC vs. PlayStation 4 Pro vs. Xbox One X:

Walki z bossami: 

Tagi: activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice