SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2019 12:34
casting na partnerkę Ichibana Kasugi z Yakuzy
786V

Nowa Yakuza dla PS4. Pierwsza zapowiedź i casting z nagrodą miliona jenów

Póki co czekamy europejską na premierę Judgment. Sega ma jednak dalekosiężne plany i już zapowiada kolejną odsłonę marki Yakuza.

Sega ma w Japonii spory PR-owy problem z Judgment ze względu na aresztowanie aktora Masanoriego Tanaki, który oskarżany jest o posiadanie narkotyków. Wydawca chce chyba odwrócić uwagę od tych kontrowersji, bo szybko zapowiedział nową odsłonę marki Yakuza dla PlayStation 4, o której... wiadomo tyle co kot napłakał.

Yakuza 5 na PS4. Pierwszy zwiastun

Czy to pełnoprawna odsłona głównej serii, czy tylko spinoff? Niestety nic jeszcze nie wiadomo na pewno. Sega twierdzi, że póki co szuka aktorki do roli partnerki głównego bohatera, który nazywa się Ichiban Kasuga. Facet występował już wcześniej w New Yakuza Series, czyli projekcie free to play dla smartfonów i PC, który trafił do japońskiej dystrybucji w 2018 r.

Japońskie panie, mogą wziąć udział w castingu do roli partnerki Ichibana Kasugi. Do 21 kwietnia można wysyłać zgłoszenia z chęcią wzięcia udziału w nowej grze i akcji promocyjnej Yakuzy. Jako wynagrodzenie wydawca przygotował 1 milion jenów.

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio Sega