SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2019 13:54
Toy Story 4 bohaterowie
1027V

Toy Story 4 na zwiastunie. Disney zapowiada nową przygodę

Disney właśnie opublikował zwiastun „Toy Story 4”. Film trafi do kin już w czerwcu, więc z tej okazji możemy spojrzeć na pełną prezentację. Widzowie mogą liczyć na nowe zabawki, które spotkają się z Chudym i Astralem.

21 czerwca odbędzie się premiera „Toy Story 4”. Jest to produkcja przygotowana przez Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures, a reżyserem opowieści został Josh Cooley. Scenariusz napisała Stephany Folsom. Duet nie miał dotychczas okazji pracować nad dużymi produkcjami.

Disney+ zaoferuje komplet animacje Disneya i wszystkie tegoroczne hity

"Toy Story 4" nie ma specjalnego szczęścia. Film został zapowiedziany w listopadzie 2014 roku i miał trafić na rynek w czerwcu 2017 roku, ale zdecydowano się opóźnić premierę o 12 miesięcy, by zwolnić miejsce dla "Auta 3". Następnie ponownie przerzucono film na 2019 rok - tym razem przez debiut "Iniemamocni 2". Teraz możemy mieć już pewność, że Chudy i Astral powrócą, więc zaprezentowano pełny zwiastun.

Film jest reklamowany sloganem: "Na drodze życia są starzy przyjaciele, nowi przyjaciele i historie, które Cię zmieniają" i w sumie już nawet pierwszy zwiastun dobrze odnosi się do tych słów.

Sympatycy serii mogą wyczekiwać kolejnych materiałów, jednak odnoszę nawet wrażenie, że ten jeden zwiastun pozwala ze spokojem udać się do kina. Pewnie trudno będzie przebić pierwszą część, ale „Toy Story 4” to w zasadzie nowy początek, który będzie sprawdzianem dla tego uniwersum.

Tagi: toy story Toy Story 4 trailer zwiastun