Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 20:22
Avengers Disney+
2306V

Disney+ zaoferuje komplet animacje Disneya i wszystkie tegoroczne hity

Disney szykuje się do uruchomienia swojej streamingowej platformy i propozycja powinna trafić w gust wielu widzów. Korporacja potwierdziła udostępnienie całej biblioteki produkcji Walt Disney Animation Studios i wszystkich tegorocznych hitów.

Nadal czekamy na potwierdzenie daty premiery Disney+. Korporacja przygotowuje się do ujawnienia ostatecznych informacji, jednak już teraz mogę mieć pewność, że propozycja zainteresuje wielu widzów.

Kapitan Marvel – recenzja filmu. Smaczna przystawka przed daniem głównym

Bob Iger rozmawiał z dziennikarzem Polygonu i zapowiedział całą masę animacji – wkrótce po premierze Disney+ będzie zawierać całą bibliotekę filmów animowanych Disneya. Jest to naprawdę kapitalna wiadomość dla rodziców, których pociechy otrzymają dostęp do wielu klasycznych i zarazem fantastycznych opowieści.

Walt Disney Animation Studios wyprodukowało 57 fabularnych filmów animowanych, a pierwszym jest „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” z 1937 roku. W ostatnich latach Disney zapewnił między innymi takie serie jak: „Auta”, „Iniemamocni”, „Ralf Demolka”, a nie możemy zapomnieć o takich tuzach jak „Kraina Lodu”, „Wielka Szóstka”, czy też „Coco”.

Prezes Disneya potwierdził, że Disney+ będzie zawierać mnóstwo filmów oraz seriali, a już teraz trwają prace nad wieloma oryginalnymi produktami, które mają systematycznie trafiać na serwery. Już teraz powstaje serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz przedstawiający losy Lokiego.

„To będzie połączenie starego i nowego. Wszystkie filmy, które wydajemy w tym roku, zaczynając od Kapitan Marvel, również będą dostępne w serwisie”.

Warto podkreślić, że Disney w 2019 roku wrzuci do kin między innymi: „Avengers: Koniec gry”, „Kapitan Marvel”, „Aladyn”, „Król Lew”, „Dumbo”, „Star Wars 9”, „Toy Story 4”, „Kraina Lodu 2”.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/03/07/disney-streaming-service-will-include-entire-disney-motion-picture-library

Tagi: Bob Iger Disney Disney+