Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 22:00
Dragon Ball Super Goku
8567V

Dragon Ball Super ma wkrótce powrócić. Nadciągają nowe odcinki

Miłośnicy marki Dragon Ball muszą szykować się na kolejne epizody świetnego Dragon Ball Super. Serial anime ma powrócić w wakacje, a w kwietniu odbędzie się podobno wielkie wydarzenie, które przygotuje widzów na nadciągające atrakcje.

25 marca odbyła się japońska premiera 131 odcinka Dragon Ball Super. Serial miał nie wrócić na antenę, ale ze względu na ogromne zainteresowanie, zdecydowano się zmienić plany i już w ubiegłym roku rozpoczęto prace nad nową serią.

Dragon Ball: Xenoverse 2 Lite będzie dostępne na zachodzie

Aktualnie nie otrzymaliśmy większych konkretów dotyczących kontynuacji Dragon Ball Super, ale wszystko ma zmienić się już w kwietniu. To właśnie w tym miesiącu będziemy świadkami wielkiego święta – 30. urodziny Dragon Ball.

Wydarzenie ma zostać odpowiednio wykorzystane przez między innymi twórców anime i podczas specjalnej konferencji poznamy podobno ostateczną datę premiery powrotu Dragon Ball Super – serial ma trafić na ekrany już w lipcu.

Nie jest to wciąż potwierdzona wiadomość, jednak możemy się spodziewać, że w przyszłym miesiącu poznamy kilka projektów związanych właśnie z uniwersum Dragon Ball. Będzie to na pewno idealny moment na pokazanie nowej gry – nie możemy zapomnieć, że Dragon Ball Game Project Z: Action RPG zmierza na aktualną generację i tytuł ma trafić na rynek w 2019 roku.

Źródło: https://multiplayer.it/notizie/dragon-ball-super-nuova-serie-anime-luglio-2019.html

Tagi: Dragon Ball Super serial