SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.03.2019 17:35
dragon ball xenoverse 2 fight
565V

Dragon Ball: Xenoverse 2 Lite będzie dostępne na zachodzie

Dragon Ball: Xenoverse 2 Lite, czyli darmowa wersja wydanej w 2016 roku gry od Bandai Namco zostało zapowiedziane kilka dni temu. Dzisiaj wydawca potwierdził plany udostępnienia tej wersji poza Japonią.

Darmowa wersja Dragon Ball: Xenoverse 2 została ujawniona w zeszłym tygodniu przez japoński oddział Bandai Namco. Zastanawialiśmy się, czy i takowej edycji doczekamy się w zrozumiałym języku. I na szczęście — tak.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafia do Europy. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Bandai Namco potwierdziło, że Dragon Ball: Xenoverse 2 Lite pojawi się w USA i Europie 20 marca na PS4 i Xbox One. Pominięte zostaną więc wydania na PC i Switchu. Co dostaniemy w darmowej wersji?

5 misji fabularnych (Raditz’s Attack’, ‘The Saiyan Threat’, ‘Ruckus on Planet Namek’, ‘The Ginyu Force Strikes’ i ‘The Galactic Emperor), opcję gry przez Sieć bez ograniczeń, tryb Hero Colloseum oraz tryb fotograficzny. Postęp zdobyty w darmowej wersji będziemy mogli przenieść do pełniaka, jeśli gra nam się spodoba i postanowimy ją kupić.

O grze w swojej recenzji pisałem tak:

Ostatecznie trochę boli mnie, że wygrzebując się z warstwy średniactwa, Bandai Namco zadowoliło się niedaleko idącymi zmianami w grze, bawiąc się w recykling czego się tylko da. Kilka nowych postaci (lub odmienionych starszych) to za mało, bym wpadł w zachwyt. Na pewno jest lepiej niż w poprzedniczce, ale też zmarnowano sporo potencjału.

Tagi: Bandai Namco Dimps Dragon Ball: Xenoverse 2 playstation 4 xbox one