Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.03.2019 11:36
The Division 2 od Ubisoft
2009V

The Division 2. Ubisoft oferuje apokalipsę w stabilnych 30 klatkach na sekundę

Po niespełnionych obietnicach związanych z jakością grafiki prezentowaną w zajawkach pierwszego The Division, Ubisoft musiał się tym razem zrehabilitować i pokazać, że potrafi wycisnąć z obecnej generacji wszystko co się da.

The Division 2 już podczas otwartej bety pokazało, że ekipa Ubisoft Massive świetnie poradziła sobie z rozwojem własnego Snowdrop Engine i na premierę dostaniemy piękną produkcję.

Apex Legends. Na mapie pojawiają się platformy do skakania

Teraz gdy mamy już okazję przyjrzeć się pełnej wersji gry, weryfikacji poddana została ponad trzyletnia praca deweloperów. Okazuje się, że tym razem Francuzi nie zawiedli i The Division 2 działa na Xbox One X w prawdziwym 4K przy stabilnych 30 klatkach na sekundę i w ramach małego eksperymentu, zawiera tekstury nieba w 8K.

PlayStation 4 Pro nie osiąga 2160p, choć jest bardzo blisko tego wyniku, a brakujące piksele gra uzupełnia sama na podstawie danych z poprzedniej klatki obrazu. Tutaj ponownie mamy 30 fpsów bez spadków.

Jeśli zaś chodzi o podstawowe konsole, obie śmigają w 1080p z okazjonalnymi spadkami na XOne do 900p, przy bardzo stabilnym obrazie generowanych w 30 klatkach.

The Division 2 - PS4/Pro/Xbox One/X/PC Test

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive