Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.03.2019 17:59
Octopath Traveler: Champions of the Continent, anatgoniści, grafiki
656V

Octopath Traveler: Champions of the Continent pozwoli na wybór jednej z trzech ścieżek

Octopath Traveler: Champions of the Continent to prequel hitowej produkcji na Nintendo Switch. Twórcy uchylili rąbek tajemnicy, którą owiana była produkcja dotychczas. 

Octopath Traveler okazał się niespodziewanym sukcesem Square Enix. Firma chce jak najlepiej wykorzystać powodzenie swojej gry na Nintendo Switch i ogłosiła wydanie Octopath Traveler: Champions of the Continent, który ma być prequelem pierwszej części. 

Octopath Traveler: Champions of the Continent. Square Enix ujawnia kolejną grę HD-2D

Pomimo że gra została zapowiedziana zaledwie kilka dni temu, to już dziś otrzymaliśmy nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej, mobilnej produkcji. Dostaliśmy także zarys fabuły, która pojawi się w projekcie: 

Kilka lat przed opowieścią o ośmiu podróżujących bohaterach...
Orsterra była zdominowana przez tych, którzy osiągnęli szczyt bogactwa, władzy i chwały. Ich niekończąca się ambicja pogrążyła kontynent w ciemności. Jednakże pewna grupa śmiałków wystąpiła przeciwko nim...
Jako "wybraniec pierścienia" będzie podróżował przez świat i spotkasz innych buntowników. Co będziesz czuł i gdzie zaprowadzi Cię ta podróż? Idź naprzód, kieruj się w stronę przeznaczenia i stwórz legendę Mistrzów Kontynentu. 

Ujawniono również grafiki (dostępne w galerii poniżej), które przedstawiają trzech antagonistów. Będą to kolejno: 

  • Ta, która posiada bogactwo, Czarownica Chciwości Helmina;
  • Ten, który ma władzę, Bohater Tytus;
  • Ten, który ma chwałę, Dramaturg Arguste.

Nasz główny przeciwnik zostanie zdefiniowany przez wybór, który podejmiemy na początku przygody. Będzie miał on związek z jedną z wyżej wymienionych dążeń (do bogactwa, władzy lub chwały).

Octopath Traveler: Champions of the Continent wciąż nie ma daty premiery. Prawdopodobnie będzie to miało miejsce jeszcze w tym roku, ale nie wiadomo nic poza tym. 

Tagi: acquire Octopath Traveler: Champions of the Continent Square Enix