Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 15.03.2019 19:58
James Gunn ma wyreżyserować trzecią część Strażników Galaktyki
1389V

James Gunn ma wyreżyserować trzecią część Strażników Galaktyki

Jak informuje popularny serwis Deadline Hollywood, powołując się na swoje źródła, James Gunn mimo wszystko wyreżyseruje trzecią część Strażników Galaktyki.

Informacja o ponownym zatrudnieniu Gunna jest wciąż nieoficjalna, lecz Deadline powołuje się na swoje źródła w obozach reżysera i Disneya.

Przypomnijmy, że Gunn został zwolniony, gdy serwis The Daily Caller przypomniał jego wypowiedzi zamieszczone na Twitterze w 2009 roku. Filmowiec żartował w nich z takich tematów jak pedofilia i napastowanie seksualne. Pomimo późniejszych przeprosin i wyrażenia skruchy decydenci Disneya nie dali się przekonać i zrezygnowali z jego usług, choć -- jak widać -- najprawdopodobniej zmienili zdanie. Operację ułatwił fakt, pisze Deadline, iż amerykańska korporacja nie zatrudniła nowego reżyseria, choć spekulowano, że posadę tę mógłby objąć Taika Waititi (Thor: Ragnarok).

Legion samobójców 2 to „świeże podejście do marki”. James Gunn przed trudnym zadaniem

Serwis podaje również przy okazji, że Marvel wyraził zgodę na to, by Gunn mógł dokończyć sequel Legionu Samobójców. Oznacza to, iż na Strażników Galaktyki Vol. 3 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Legion Samobójców 2 ma wejść bowiem na ekrany kin dopiero w 2021 roku.

 

Źródło: https://deadline.com/2019/03/james-gunn-reinstated-guardians-of-the-galaxy-3-disney-suicide-squad-2

Tagi: Disney james gunn Strażnicy Galaktyki vol. 3

Nie przegap