Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 08:00
Bohater Borderlands PAX East
708V

Borderlands 3 to tylko jedna z niespodzianek Gearbox Software?

Na PAX East zostanie prawdopodobnie zaprezentowany Borderlands 3, ale Gearbox opublikowało „zajawkę kolejnej gry”. Studio sugeruje ujawnienie na imprezie następnej produkcji. 

W dniach od 28 do 31 marca odbędzie się PAX East. Wydarzenie może okazać się niezwykle interesujące dla fanów marki Borderlands, ponieważ wiele na to wskazuje, że w końcu zobaczymy trzecią część tej kultowej strzelanki.

Zapowiedź Borderlands 3 jeszcze w marcu? Gearbox się z nami bawi

Od dobrych kilku lat czekamy na pełną zapowiedź Borderlands 3. O powstaniu gry wiemy od wielu miesięcy, jednak wciąż czekamy na pełną prezentację, zwiastun, fragment rozgrywki oraz datę premiery. Według spekulacji – tytuł ma trafić na rynek do 31 marca 2020 roku.

Gearbox Software w tym tygodniu zasugerowało pokaz Borderlands 3 – ważne wydarzenie odbędzie się 28 marca w Bostonie, więc możemy mieć pewność, że studio szykuje się na PAX East. Jednak najnowsza zajawka sugeruje… Pokaz drugiej gry:

Firma pokazuje zdjęcie robota w laboratorium(?) – warto tutaj zwrócić uwagę, że oprawa graficzna nie przypomina motywu znanego z serii Borderlands, a nawet z ostatniej zajawki, więc Gearbox Software może faktycznie szykować się do ujawnienia aż dwóch tytułów.  

Źródło: Twitter

Tagi: Borderlands Gearbox Software pax east