Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.03.2019 22:04
Dauntless
527V

Phoenix Labs przesuwa premierę Dauntless

Dauntless zalicza kolejną obsuwę. Tytuł miał pojawić się w kwietniu, ale ekipa Phoenix Labs uznała, że potrzebuje czasu i przesunęła grę o kilka miesięcy.

Ostatnimi czasy o Dauntless było głośno za sprawą wyłączności w Epic Games Store, na którą zdecydowali się deweloperzy. To rozzłościło graczy, którzy kupili wczesny dostęp na Steamie.

Dauntless tylko na Epic Games Store. Gracze są wściekli

Ekipa Phoenix Labs jednak nic sobie z tego nie zrobiła i w spokoju pracuje nad grą, która otrzymała aktualizację dodającą nowego behemota — Boreusa, zawartość przepustki na rok 3, przebudowany interfejs, łatwiejsze przełączanie między wyekwipowanymi przedmiotami oraz uaktualnione kombinacje ciosów młotem.

Razem z aktualizacją, przyszła informacja o przesunięciu premiery Dauntless na wszystkich platformach. Gra miała wyjść z wczesnego dostępu w kwietniu, ale tego nie zrobi. Deweloperzy potrzebują więcej czasu i tytuł zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One latem tego roku. Wersja na smartfony i Switcha pojawi się kilka miesięcy później.

Phoenix Labs ogłosiło także, że w pocie czoła pracuje nad opcją wspólnej gry między posiadaczami wszystkich wersji gry, oferując jedną listę znajomych i matchmaking w ramach wizji jedno Dauntless.

Tagi: Dauntless pc Phoenix Labs playstation 4 Xbox One