Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 13:53
Batman PSX Extreme
992V

PSX Extreme: Animowani bohaterowie - najlepsze animacje Marvela i DC w historii

Nie tylko grami człowiek żyje, a w swojej historii Marvel oraz DC zaproponowały widzom wiele fantastycznych animacji. W najnowszym numerze PSX Extreme sprawdzamy produkcje i wybieramy te najciekawsze.

Żyjemy w pięknych czasach, w których systematycznie możemy poznawać nowe historie superbohaterów. Na półkach sklepowych debiutują nowe komiksy, sięgamy po kolejne gry, a nie możemy zapomnieć o filmach oraz serialach.

PSX Extreme 259 już w sprzedaży

Na rynku stale pojawiają się nowe produkcje, jednak nie możemy zapomnieć o animacjach. Jak wygląda historia animowanych superbohaterów? Na to pytanie w jednym z tematów numeru odpowiada SoQ:

35 milionów 400 tysięcy dolarów – tyle w pierwszy weekend wyświetlania zarobił „Spider-Man: Uniwersum”. Publika waląca do kin na blockbustery Marvela nagle oszalała na punkcie animacji. W jednej chwili superbohaterskie kreskówki wróciły do łask. Marvelowi i DC od dawna było z nimi po drodze – na długo przez tym, gdy do świadomości masowego widza przebiły się filmy fabularne.

To tylko wstęp do wielkiej historii, która została rozłożona na ośmiu stronach. Nasz dziennikarz rozpoczyna od samego początku – pierwszych kreskówek z Supermanem, by następnie opowiadać o genezie kolejnych postaci, wspomnieć o kinowych produkcjach, pewnych problemach, czy też wejściu na rynek Sony.

W dodatku czytelnicy mogą poznać najlepsze animowane produkcje z Batmanem, Ligą Sprawiedliwości, Avengersami, a nawet Iron Manem. Tekst jest przesiąknięty ciekawostkami ze światów Marvela i DC.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie jeszcze między innymi: dogłębny tekst o telewizorach dla graczy, wspomnienia o fanatykach z serii Far Cry, czy informacje o grach, które ukształtowały Rogera. Wszystkie szczegóły i trzy opcje zamówienia egzemplarza znajdziecie w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Tagi: animacja batman dc Marvel Psx extreme