Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.03.2019 19:33
Pokemon Go, event, rajd
3601V

Pokemon Go. Nowe wydarzenie z rajdami

Niantic wciąż dba o swoją kurę znoszącą złote jajka i cały czas zachęca graczy do inwestowania większej ilości czasu na granie w Pokemon Go. Temu ma przysłużyć się nadchodzący event.

Pokemon GO bije rekordy popularności i przynosi niesamowite zyski. Gracze coraz chętniej wychodzą z domów, aby polować na małe stworki z klasycznych serii gier i animowanych adaptacji. Kilka dni temu informowaliśmy, że Pokemon GO zarobiło już 2,45 mld dolarów.

Pokemony zarobiły już 2,5 mld dolarów na urządzeniach mobilnych

Niantic stale zachęca graczy do spędzania czasu na łapaniu stworków za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych. Organizują w tym celu liczne wydarzenia, które motywują Trenerów Pokemon do wychodzenia z domu. 

Tym razem postanowili zachęcić społeczność do większej aktywności w grze podczas pory na lunch. Najnowszy event, Legendary Lunch Hour, zdebiutuje już 13 marca. Jego założenie jest dość proste, ale niewątpliwie zmotywuje największych sympatyków mobilnych Pokemonów. 

Pomiędzy godziną 12:00, a 13:00 lokalnego czasu pojawi się zwiększona liczba rajdów. Jak poinformowała grupa The Silph Road, za pośrednictwem swojego Twittera, podczas godzinnego wydarzenia odliczanie do rozpoczęcia rajdu będzie trwało 10 minut. Po tym pojawią się legendarne, pięciogwiazdkowe Pokemony. Na ich pokonanie gracze będą mieli okrągłą godzinę.  

Nadchodzący event ma zmotywować graczy do wspólnej zabawy z kolegami podczas przerw w szkole i pracy. 

Tagi: Niantic Pokemon GO

Nie przegap