Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.03.2019 18:20
Fire Emblem: Three Houses, projekt, okładki
846V

Ujawniono japońską okładkę Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Three Houses to kolejna odsłona długoletniej serii gier RPG. Nintendo wyda tytuł w lipcu, a do sieci wypłynął właśnie projekt japońskiej okładki. 

Fire Emblem: Three Houses ma kontynuować RPG-owy styl swoich poprzedników. W grze dostaniemy do wyboru jednego z trzech bohaterów - Edelgarda, Dimitria lub Claude'a i zostaniemy wciągnięci w wir baśniowych przygód na ziemiach Fedlon. 

Fire Emblem: Three Houses - premiera gry w lipcu. Będzie kolekcjonerka

Datę premiery poznaliśmy zaledwie miesiąc temu, na Nintendo Direct. Tam przedstawiona została także edycja kolekcjonerska gry oraz jej zawartość. 

Wczoraj, dość niespodziewanie, w sieci pojawił się projekt japońskiej wersji okładki. Całość prezentuje się dość przeciętnie, a fani nie przebierali w słowach przy okazywaniu swojej frustracji. 

Na główny plan grafiki wysuwa się trójka bohaterów, którymi będziemy mogli pokierować. Największe wzburzenie powoduje fatalne przedstawienie Claude'a, który w odwróconej perspektywie wygląda dość nietypowo. 

Gra ukaże się na całym świecie 26 lipca 2019 roku, więc wygląd okładki może ulec zmianie.

Nintendo postanowiło podzielić się także głównym motywem muzycznym z nadchodzącej produkcji, który możecie sprawdzić, klikając tutaj.

Tagi: Fire Emblem: Three Houses Intelligent Systems Nintendo