Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 19:57
The Division 2 logo
1257V

Premiera The Division 2 w szczegółach. Pobieranie gry, łatka premierowa, uruchomienie serwerów

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera The Division 2, więc Ubisoft opublikował kompletne szczegóły dotyczące debiutu. Pierwsi gracze trafią na serwery już na początku przyszłego tygodnia.

15 marca odbędzie się premiera Tom Clancy's The Division 2. Gra od początku zaoferuje długą kampanię, którą możemy przejść w czteroosobowych zespołach. Twórcy zadbali również o tryb PVP, który powinien zaangażować wielu graczy.

The Division 2 na zwiastunie live-action. Ciekawa prezentacja gry Ubisoftu

The Divison 2 to duża premiera, na którą warto się dobrze przygotować. Pierwsi gracze (Xbox One + PC + PlayStation Edycja Gold i Ultimate) mogą już teraz pobierać pliki na swoje urządzenia, a posiadacze PlayStation 4, którzy kupią standardowe wydanie ściągną grę 11 marca o 12:01 czasu lokalnego.

Ubisoft podkreśla, że tytuł zajmuje od 48 do 52GB, a już 11 marca zadebiutuje aktualizacja 1.5 (2GB), która zajmuje się w głównej mierze brakiem lub wycinaniem dźwięku – ten błąd pojawił się w otwartej becie.

Serwery The Division 2 ruszą już 12 marca, ale w tym dniu do gry zostaną zaproszeni posiadacze Edycji Gold i Ultimate. Dokładne szczegóły premiery zobaczycie poniżej:

The Division 2 premiera 1

The Division 2 premiera 2

The Division 2 premiera 3

The Division 2 premiera 4

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive