Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 19:31
Warhammer Chaosbane diablo gameplay
1080V

Warhammer: Chaosbane wygląda średnio, ale fani Diablo nie powinni narzekać

Pierwszy materiał z Warhammer: Chaosbane potwierdzają obawy sympatyków uniwersum Warhammera. Gra nie prezentuje wybitnej jakości, jednak nawet w tej sytuacji może skłonić wielu graczy do zainteresowania się propozycją.

Warhammer: Chaosbane to hack'n'slash przygotowany przez deweloperów z EKO Software. Francuskie studio jest znane z między innymi serii How to Survive, czy też przygotowywania dwóch części Handball.

Warhammer: Chaosbane. Startuje zamknięta beta

Do premiery Warhammer: Chaosbane pozostało jeszcze 88 dni, więc deweloperzy mogą poprawić niektóre mankamenty projektu, ale nie możemy liczyć na rewolucję. Dla wielu zespołów ostatnie 2-3 miesiące to czas na poprawę błędów i przygotowywanie się do wielkiej premiery.

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Warhammer: Chaosbane na pierwszym fragmencie rozgrywki nie zachwyca – szczególnie słabo prezentują się animacje przy atakach, którym brakuje mocy. Twórcy nie dopilnowali tego elementu.

Mam przy tym świadomość, że sympatycy gatunku mogą sięgnąć po Warhammer: Chaosbane, ponieważ gra zadebiutuje w sezonie ogórkowym, a jednocześnie nadal brakuje ciekawych hack'n'slashy i często zainteresowani sięgają w zasadzie po każdą możliwą opcję.

Rozgrywka pochodzi z zamkniętych testów, które są dostępne dla osób składających zamówienie przedpremierowe na Warhammer: Chaosbane.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bigben Interactive EKO Software Warhammer: Chaosbane