SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 14:56
One Piece Netflix
2179V

One Piece na Netflix. Serial live-action dostrzeżony na platformie

Netflix nie potwierdził jeszcze prac nad serialem w uniwersum One Piece, jednak informacje dotyczące projektu wylądowały w czeluściach platformy. Widzowie mogą szykować się na produkcję z aktorami.

Uniwersum One Piece wciąż cieszy się fantastycznym zainteresowaniem, więc najwidoczniej nawet Netflix postanowił rozszerzyć tę serię. W Sieci wylądowały pierwsze informacje dotyczące projektu przygotowywanego na zlecenie platformy.

Netflix i HBO GO mogą zdrożeć. Rząd chce opodatkować „streamingowych gigantów”

One Piece jako serial trafił na Netflix. Aktualnie możemy spojrzeć wyłącznie na stronę tytułową, która jednak posiada skromny opis... Choć trzeba przyznać, że brakuje tutaj konkretnych informacji dotyczących projektu: 

„Monkey D. Luffy zabiera zaufanych kamratów i wyrusza na morza i oceany, by znaleźć legendarny skarb i zostać Królem Piratów. Na podstawie mangi Eiichiro Ody.”

Według plotek to Tomorrow Studios opracowuje produkcję, a budżet pojedynczego odcinka wyniósł od 8 do 10 mln dolarów – to właśnie ta firma pracuje również nad serialem live-action w świecie Cowboy Bebop .

Na dodatkowe szczegóły musimy zaczekać, ale pojawienie się One Piece w katalogu platformy sugeruje nadejście prezentacji.

One Piece Netflix

Tagi: netflix one piece serial