Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 17:10
Slime Rancher za darmo
952V

Slime Rancher za darmo. Oxenfree pobierzemy pod koniec miesiąca

Epic Games zaprasza graczy do ściągania kolejnej, darmowej produkcji. Zainteresowani zgarną Slime Rancher i mogą szykować wolne miejsce na kapitalne Oxenfree.

Epic Games kontynuuje ciekawą ofertę, która ma zachęcić graczy do kupowania sklepie twórców Fortnite. Firma rozdaje kolejne tytuły i najnowszą, darmową produkcją jest Slime Rancher.

Gigantyczna promocja w PS Store. Ponad 400 gier taniej!

Slime Rancher trafiło na komputery osobiste i Xboksa One w 2017 roku. Gra została przygotowana przez niezależne Monomi Park – jest to typowy sandbox. Główna bohaterka produkcji postanawia zarobić fortunę i udaje się w daleką podróż, gdzie napotyka na tytułowe żelki i to właśnie te stworzenia mają pomóc w realizacji planu.

"Slime Rancher to urocza sandboksowa gra pierwszoosobowa. Graj jako Beatrix LeBeau: młoda, ambitna farmerka, która osiedla się tysiąc lat świetlnych od Ziemi na Dalekiej, Dalekiej Prerii. Każdy dzień oznacza nowe wyzwania i ryzykowne okazje na zdobycie wielkiej fortuny w branży hodowli slime’ów. Gromadź kolorowe slime’y, doglądaj upraw, gromadź zasoby i eksploruj nieokiełznane, dzikie ostępy, korzystając z wielofunkcyjnego vacpacka."

Jesteście zainteresowani? Slime Rancher standardowo kosztuje 71,99 zł, ale przez najbliższe dwa tygodnie możecie pobrać tytuł za darmo. Od 21 marca do promocji trafi Oxenfree – ta oferta powinna szczególnie zainteresować graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z tą historią.

Tagi: Monomi Park Slime Rancher