Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 16:23
RAGE 2 bohater
828V

W RAGE 2 będziemy superbohaterami pustkowia. Zwiastun pokazuje ogromne możliwości protagonisty

id Software oraz Avalanche Studios kończą już pewnie prace nad RAGE 2 i z tej okazji oglądamy najnowszy zwiastun. W produkcji otrzymamy wielką swobodę ubijania przeciwników i gracze podczas rozgrywki mogą poczuć się niczym superbohaterowie.

Rage 2 to ciekawa produkcja, ponieważ gra jest rozwijana przez dwa, znane studia. id Software zadbało o system strzelania, a Avalanche Studios dorzuciło wielki, otwarty świat i z tych połączonych mocy powstaje produkcja, obok której wielu nie przejdzie obojętnie.

Rage 2 na 9-minutowym materiale prezentującym rozgrywkę

RAGE 2 nie jest typową kontynuacją produkcji z 2011 roku. Twórcy porzucili znaną atmosferę i oferują efektowną opowieść z wielkimi gnatami, śmiercionośnymi zabawkami, a całość zostaje upiększona wielkimi terenami, które będziemy przemierzać w między innymi potężnym pojeździe.

Już wcześniej autorzy potwierdzili, że w RAGE 2 nie będziemy się nudzić, bo w zasadzie każde starcie z przeciwnikami to zabawa – będziemy obcinać łapy, strzelać w głowy, a od czasu do czasu zabawimy się grawitacją. Pod względem rozgrywki tytuł przypomina Bulletstorm i jest to na pewno kapitalna wiadomość, bo gra rodzimego Poeple Can Fly była przesiąknięta świetnym gameplayem.

Aktualnie RAGE 2 trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale id Software szuka odpowiedniego rozwiązania, by móc wrzucić tytuł również na Nintendo Switcha.

 

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios pc playstation 4 Rage 2 wideo Xbox One