Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 22:30
Judgment Cenega
1312V

Judgment ma w Polsce wydawcę. Gracze zgarną podwójną okładkę i posłuchają oryginalnych głosów

Dobra wiadomość dla miłośników serii Yakuza. Judgment trafi do naszego kraju i dzisiaj możemy spojrzeć na materiał prezentujący tytuł. SEGA pokazuje najważniejsze cechy gry.

Judgment to najnowsza gra twórców serii Yakuza - Ryu Ga Gotoku Studios w Judgment skupia się na pokazaniu dramatycznej opowieści o zhańbionym adwokacie szukającym odkupienia w świecie pełnym korupcji i rozpaczy.

Judgment z "supermocami" jak w Dragon Ballu. Gameplay i screenshoty

Dzisiaj mogę potwierdzić, że Judgment trafi do naszego kraju dzięki wydawnictwu CENEGA – pudełkowe wydanie otrzyma dwustronną okładkę z oryginalną, japońską wersją po jednej stronie, a także naklejkę Ryu Ga Gotoku Studio. To nie koniec dobrych informacji, ponieważ w tytule znajdziemy podwójną lokalizację: angielską i japońską.

Premiera Judgment odbędzie się 25 czerwca i gra zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Propozycja powinna szczególnie zainteresować graczy, którzy w ostatnich latach z wielką przyjemnością sięgali produkcje z serii Yakuza.

Na deser siadajcie wygodnie i oglądajcie materiał prezentujący najważniejsze funkcje Judgment – SEGA zachęca do przygody prezentując przygotowane atrakcje. Gameplay w tym wypadku przypomina wspomnianą Yakuza.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio Sega