Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.12.2018 19:48
Judgment z "supermocami" jak w Dragon Ballu. Gameplay i screenshoty
790V

Judgment z "supermocami" jak w Dragon Ballu. Gameplay i screenshoty

Sega niedawno zdradziła, kiedy pogramy w Judgment (aka Project Judge) w Europie i USA. Pozostaje teraz cierpliwie wyczekiwać premiery i... podziwiać kolejne screenshoty.

Dziś Sega opublikowała serię świeżych screenshotów przedstawiających DLC. Jak widać w naszej galerii w Judgment nie zabraknie kolejnych minigierek, czyli elementu typowego dla marki Yakuza. W grze będzie można też wykupić DLC ze specjalnymi mocami, kostiumami, ale Sega już teraz zapowiada, że tytuł dorobi się też darmowych aktualizacji.

W poniższym filmiku możecie sprawdzić efekty działania "specjalnych mocy" głównego bohatera, które dystrybuowane są w formie DLC.

Judgmnent przypomina połączenie Yakuzy i Ace Attorney. Głównym bohaterem jest Takayuki Yagami, prywatny detektyw próbujący rozwikłać zagadkę seryjnych morderstw i zmagający się przy okazji z własnymi wewnętrznymi demonami. Podczas rozgrywki Yagami nie tylko obije gęby bandytom, ale też poprowadzi śledztwa i rozwiąże proste łamigłówki (oczywiście z pomocą gracza).

Judgment trafi na nasz rynek latem 2019 roku.

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio Sega

Nie przegap